zjentek

Co se může stát 45kilovýmu ovčákovi, který pozřel jeden kakaový věneček Opavia?

..a to samý v případě mojí fanynky? (ať nezakládám další vlákna)

Nejlepší odpověď
gecco

Z hlediska trávení – asi nic ani tvé Fanynce (natož fanynce) – toho kakaa tam tolik není…
A jinak podle nátury majitele toho věnečku – znám takový, který by i toho ovčáka kvůli sežranýmu věnečku umlátili…
😉

Další odpovědi
luky.1986

Chytne ho zachvat a pripravi o venecek tvoji fanynku..

Pupča

Pokud je pes zdravý a nemá vyloženě alergii na nějakou součást složení věnečku, tak se nemůže absolutně nic stát…

no107064

Tipoval bych maximálně tak, lehký průjem. U yorků nebo čivav bych byl asi nervózní, ale u takto velkého psa bych obavy neměl. Věřím, že mu chutnal, takže každopádně lépe zajistit mňamky ze zakázané zahrady.