Lgee

Co se musí udělat?

Zaregistroval sem se do sázkové kanceláře Chance přes internet, a tam to napsalo že se to musí potvrdit na pobočce, a předložit občánku, co všechno se tedy musí udělat aby věděli jak to mají spojit s tiknuctem, přesněji se tedy ptám : co tam mám říct když přijdu?

Odpovědi
Muffz

Bylo ti vygenerováno osobní číslo, kterým se přihlašuješ. To jim řekneš na pobočce. Zkontrolují, jestli se shodují údaje s občankou a potvrdí ti účet.

Shadowx

Ten dotaz bez popisku je dost provokativní. Jinak už vše shrnul Muffz…