Co se musí splnit, aby starosta, či jiná autorita povolila dotaci?

Nejlepší odpověď
gecco

Patřičné podmínky…
Co jiného bys čekal??

Další odpovědi
Dochy

Musis se bud strefit do nejakeho jiz vyhlaseneho programu, nebo navrhnout vlastni a zastupitelsvo/radu mesta presvedcit o jeho dulezitosti pro obec…

anonym

Odpoved k nicemu. Ale fajn. :)

gecco

Znáš to – na blbou otázku, blbá odpověď…
___
Nebo se domníváš, že všechny dotace mají tytéž podmínky pro jejich poskytnutí??
😁

anonym

Odpovidas spravne jen o neni moc konkretni. Stacilo by uvest par prikladu, ale o to se postaral uz Dochy. I tak dik. Kazda odpoved se hodi. :)