Palpatine

Co se mi stane, když vypiji nápoj s ukončenou dobou trvanlivosti v roce 2016?

Nejlepší odpověď
Kepler

Záleží na tom jaký. Čuchometr napoví. Nemusí se stát nic, nebo si taky na WC dáš televizor, aby ti neutekl nejnovější díl Ulice.

Další odpovědi
Brblal

Pokud to bylo skladováno ve tmě a v chladu, a je to dobře zavřené (zátka těsní), bude to v pořádku.

Pokud sám již při prvním ochutnání zjistím, že to má špatnou (nebo nějakou jinou) chuť (než by mělo mít), vyplivnu to a nepolykám a vyleju to celé do odpadu.

elkon

Záleží co to je, některá vína často vydrží desítky let. Nemusí se stát nic, ale můžeš se třeba taky otrávit.

nyjono

Vypít jogurtový nápoj by asi nebyl dobrý nápad.
Balená voda nebo cola asi budou OK.
Otevři, přičichni, lízni, dej malého lokánka a budeš vědět 🙂