bolak

Co se mi stane když spolykám celý balení mentos a zapiju to pulitrem koly?

Odpovědi opalcuju až zejtra, podle toho jak to dopadne.

Nejlepší odpověď
anonym

Moje vnučka mívá i horší kombinace.Nad opilci,dětmi a idioty někdo drží ochranou ruku,ale nespoléhej na to…:D

Další odpovědi
Sůwa

Doufám, že ti aspoň bude hodně špatně za tyhle blbý otázky. Hodně se nudíš co? Nejsi náhodou kosaak, nebo kosák , co má na poradte.cz BAN ?

Lucijej

Už nebudeš potřebovat Redbull :D
Doplňuji:
Tady je názorná ukázka :)
http://www.you­tube.com/watch?v=i­yGE1OOYXis&fe­ature=endscre­en&NR=1
http://www.you­tube.com/watch?v=vgQ9kvL­GXS8&feature=re­lated

Illines

Svezi a nedostizny.

briketka10

jestli do zítra nevybubláš tak si skoč do lékárny pro toto

http://www.imo­diumplus.cz/?ut­m_medium=cpc&ut­m_source=adwor­ds&utm_term=lek_na_pru­jem&utm_campa­ign=imodium
:DD
Doplňuji:
TAK jak to dopadlo :-O

Damiana

Jestli si je rozbalíš, tak vůbec nic. Budeš sice svěže vonět, ale brzo budeš mít hlad.

anonym

Asi v sobě vyrobíš bombu !

hanny 2

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/co-by-se-stalo-cloveku-ktery-snedl-mentosku-a-zapil-to-colou

honza19hk

to zkus a neptej se a nejlépe si potom ještě třeba zaklikuj.
jen upozrňuji,že bys to měl zkoušet na záchodě,jelikož to nedopadne moc dobře.

Lucijej

Tak jak to dopadlo????

bolak

briketka10: no, nakonec mě odradily ty videa z youtubu kde těm lidem vybouchla hlava, jsem holt asi trošku přizdisráč no.

bolak

Sůwa: prosimtě já už mám ban skoro všude, akorát tady se admin nějak ne a ne rozhejbat

Sůwa

Mně to nevadí, některé tvé otázky se mi dokonce moc líbí, jenže to občas přeháníš, no. Tady buď v klidu, rozhýbání nehrozí 🙂 v ničem.

bolak

Když mě to ale fakt zajímá :)
To vy z toho děláte zábavnou otázku, já všechny otázky myslím vážně a čekám seriózní odpovědi. Konkrétně třeba na tuhle otázku bych rád, kdyby mi odpověděl někdo s lékařským vzděláním, jestli mi to nějak může ublížit.
Si všimni že sem to dal do kategorie zdraví. Bohužel teda do kategorie zdraví>ostatní protože žádnou subkategorii do který by se to dalo zařadit už jsem nenašel :(

Sůwa

Tak zkus tu otázku položit na nějakém serveru, kde se může doktor ( medicíny ) vyskytovat, tady není to správné místo. Nebo to fakt vyzkoušej a nech sem poslat pitevní protokol in memoriam :(