kurec

co se mi spoušti po spošteni PC

kdyz dam msconfig tak mi se utvoři tabulka co chci aby se mi spouštilo po spošteni PC a ja chci aby se mi spoštěl Steam ale ten tak v nabidce co chci spustit neni co mam dělat

Nejlepší odpověď
bolak

Nevím co je to steam, ale pokud chceš ve WIN spustit program automaticky po spuštění počítače, stačí si vytvořit zástupce spouštěcího souboru a přesunout ho do složky START>PROGRAMY>PO SPUŠTĚNÍ

Další odpovědi
SonsyMite

Nastav to ve Steamu

anonym

klasika CTR+ALT+DEl spustí správce win, naběhne obrazovka a úplně dole spustíš správce. V okně na kartě Aplikace klikni na menu – soubor – přidat úlohu a dohledej si Steam a přidat.