Co se mi může stát, když mě kamarád vylekal při čištění zubů a spolkla jsem z pusy všechnu pastu?

Nejlepší odpověď
beer

Naprosto nic se ti nemůže stát, i s tím výrobce počítá ))

Další odpovědi
mosoj

Budeš pěnit na záchodě.

anonym

Pokud jsi nespolkla i kartáček, nestane se ti nic – maximálně budeš mentolově (nebo o jakou šlo pastu) říhat.
Zubní pasta sice nemá valnou nutriční hodnotu, ale je jedlá.

honza19hk

No tak to asi umřeš.-) Víš kolikrát se mi povedlo snízt pastu?Nebo si myslíš že když se používá k čištění zubů tak je jedovatáá??

Po zblajznutí pasty se ti nic nestane,ikdyby jsi zbaštila celou tubu.