p-e-t

Co se mi může stát když jsem chvíli bos chodil ve sněhu??

Nejlepší odpověď
BEAES

Nic, je to forma otužování se a bylo by dobré chodit denně.

Další odpovědi
Miroslavst

Umřeš na zápal plic. Já už umřel.

led

Nič, len máte čisté nohy. To nikdy neuškodí.

Terryle

Já se v něm minulej týden několikrát pořádně vyválela v plavkách, proběhla se po něm a pořád žiju :o) Pokud jsi extrémně neprochlad od země a nenachladil se, tak je to jenom zdravý, myslím.

dudu

Nic mimořádného, jak ověřil v praxi pan Seifert /a zase je za tím žena/:
Za trochu lásky šel bych světa kraj,
šel s hlavou odkrytou a šel bych bosý,
šel v ledu – ale v duši věčný máj,
šel vichřicí – však slyšel zpívat kosy,
šel pouští – a měl v srdci perly rosy.
Za trochu lásky šel bych světa kraj
jak ten, kdo zpívá u dveří a prosí.

ReHu

Pokud to nebylo moc dlouho tak asi nic. Možná nastydneš 🙂.

bosej

Každej mladej kluk by měl alespoň občas chodit bosej. Já letos nachodil už kilometry bos a to ve sněhu. A každý den se v něm válím v plavkách. A jsem zdravý a otužilý.