escrito

Co se má dít, když odpojím teplotní čidlo od motoru k řídící jednotce??

Co se má dít, když odpojím teplotní čidlo od motoru k řídící jednotce?? Mám problém s třepáním volnoběhu hlavně za studena a když jsem odpojil teplotní čidlo a znovu nastartoval nic tak stav byl stejný jak s připojeným.

Odpovědi
mosoj

Třepe se ti zřejmě motor, volnoběh asi ne. Hledal bych spíš někde v zapalování. Svíčka, kabely. Pokud odpojíš teplotní čidlo, pojede to v nějakém nouzovém režimu.