denininy

Co se líbí klukům na holkách?

obecně

Odpovědi
quentos

„Obecně“? Nelze odpovědět. Každému něco jiného. Obecně lze leda říci, že jsou více vizuálně zaměření než ženy, ale to vám nepomůže, protože někdo má rád vysoké, jiný menší, někdo hubenější, někdo tlustší…

zjentek

Jak obecně? Myslíš slušný kluky?
Protože obecně bych řekl pi-ko-pr. Ale raději nechtěj vědět, co ty zkratky znamenaj.

Jo a Rokio to trefils tou dovedností. Ještě bych přidal citovou stálost bez výhrad, ale to by bylopříliš ideální a nemuselo by se to už líbit ;)

Dismas

Mně nohy, tvář a vlasy. Prsa kupodivu moc ne.

Rokio

Dovednost v domácích pracích, šarmu a hezkém oblečení.

anonym

Mně se líbily holky, které měly přirozený půvab, skromný šat, bez módních výstřelků, příjemné vystupování ve společnosti a mnoho dalších kladných vlastností, ale to bylo před 40–45 lety. Dnes úpadkem společnosti mám jiné mínění, i když růže se najde.