Gus_Fring

Co se Feynmanovi tolik líbilo na fyzice?

Prohlásil:„Fyzika je jako sex, může přinést praktické výsledky, ale to není důvod, proč to děláme.“. Jaký tedy měl důvod nebo co se mu na fyzice tolik líbilo?

Zdroj: https://citaty­.net/citaty/221626-richard-feynman-fyzika-je-jako-sex-muze-prinest-prakticke-vysledk/

Nejlepší odpověď
Kepler

Je to jako posedlost – směs nadání, znalostí a očekávání. Někdo vymyslí jen plastovou nebo nafukovací pannu, jiný zas slušné éro, auto nebo ponorku. No a ta libost? To je ryze individuální. Já zažívám houbařský orgasmus, když už koš a kosa nestačí 🙂

Další odpovědi
zbyndo

Ja som si chodil do ved.knižnice požičiavať skriptá z matematiky,veľmi som sa vyžíval v riešení úloh z lineárnej algebry,bol to relax,ako pre niekoho luštenie krížovky,alebo sudoku,nie je na tom nič čudné