Michal Kole

Co se dětem líbí na tom, že můžou po sobě stříkat vodu ? Já bych to krutě nesnesl.

Nejlepší odpověď
Reuef

Treba proto ze to jsou deti a bavi je si hrat ? Vic takovychto podnetnych otazek.

Další odpovědi
beer

Jestli to není Michale tím, že krutě nenávidíš vodu. No a děti ji milují ))

quentos

Tak tos měl bydlet před cca šesti lety v Brně na VŠ kolejích Tvrdého, to by sis užil. Tam po sobě „elita národa“ stříkala pistolkami na chodbě v jednom kuse, takže ses normálně nedostal na WC, aniž bys neměl zráchaný tričko, a ani potés tam nemohl dojít – leda dobruslit.
Vysvětluju si to určitým uvolněním stresu a adrenalinu. Jináč nevím.

baghira

Nejen dětem, takhle někdy blbneme i my dospělí :)))

Deli

Michale, já myslela, že vodu miluješ, když se pořád vyptáváš na plavání, počet bazénů, atd…

anonym

Neboj, na psychiatrii s Tebou budou dělat věci že voda je to nejmenší. Už se těšíš, jak budeš přikurtovanej?