Gestas

Co se dělá v Agrofertu s Babišovými odpůrci?

Když chce Babiš řídit stát jako firmu, možná by bylo užitečné to vědět.

Nejlepší odpověď
Drap

V Agrofertu žádní odpůrci Babiše nejsou.

Další odpovědi
autacek

V Agrofertu říkají všichni ANO.

dubraro

Agrofert je firma, takže komu se tam nelíbí, asi dostane výpověď.

dj.pino

Sahne do sveho tajneho archivu, kde ma na vsechny kompro i vcetne jejich rodin a totalne ho znici.Ze dne na den z Vas udela trosku!!

ivzez

Nic.
Nikdo o nich neví (oni se tím nechlubí).

dj.pino

Tady je důkaz o kterém jsem psal!!
Poslance ANO Babiš odepsal
http://forum24­.cz/nepodporil-slachtu-a-prisla-reakce-poslance-ano-babis-odepsal/