Lorgins

Co se dělá na praxi v bance?

Nejlepší odpověď
zzzzz

Počítají se milióny. 🙂
Nic moc ti tam dělat nedovolí, vše podléhá bankovnímu tajemství a zákonu na ochranu osobních údajů. Budeš tak maximálně stát u skartovačky:-(((
Pokud máš možnost, zvol si praxi jinde v administrativě, třeba v nějaké firmě.

Další odpovědi
anonym

Jak kde – na pobočce je to ´opruz´, tam se nic nenaučíš.
Ale na centrále jde mnohde o zajímavé činnosti – ať už organizační či odborné – samozřejmě je podstatné, o jak dlouhou praxi se jedná a co studuješ (a co umíš) – jen tak koukat s vykulenýma očima tě tam nenechají – zajímavé jsou třeba marketing (jak klienta ulovit), scoring (sledování a určování bonity klientů), ohrožené úvěry (vymáhání), IT (ochrana dat), vnitřní audit (ochrana dat)…
V některém z těchto oddělení můžeš hodně získat i kdyby tě nechali jen poponášet papíry a vařit kafe…
😉

Melkor

Myslím, že bys například mohl komunikovat se zákazníkem: vytvářet a upravota účty, vytvářet statistiky, atd… Nebo můžeš třeba zametat…