Michal Kole

Co se dělá na dětských táborech s dětmi-neplavci ? Kolik dětí ze skupiny15/30 dětím nejčastěji neumí plavat?

Odpovědi
samicek333

Takhle se to nedá určit. Neplavci bývají nejmenší děti, ty starší většinou plavat umí, protože by to bylo před jejich vrstevníky trapné. Možná děti ve věku do 7 až 8 let. I mladší i starší ale neumí plavat.

Můžu se akorát zeptat, na co to potřebuješ vědět? Jen by mě to zajímalo, protože jsem teď byla na školení kvůli táboru.