Boy 13

Co se děje v tomto momentě s kůží ?

Např. když spíme, mám na polštáři párátko, a spim tváří nebo okem na tý ostrý straně. Narušuje to nějak kůži ? Když na tom spim, tak propíchne to kůži ? Tj. je páratko dost silné (třeba jako jehla) aby nám udělalo pod okem dirku a začala nám téci krev ? Děkuji moc.

Nejlepší odpověď
Emefej

Neotravuj s tím! Slibovals, že se už na tyhle nesmysly nebudeš ptát – https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kdyz-usnu-na-dreve-co-se-stane

Další odpovědi
elkon

To jsi opravdu tak padlý na hlavu, že spíš na párátkách? Zajdi psychiatrovi, ten tě „postaví do latě“.

Drap

Před spaním si oddělej párátka z polštáře a budeš mít po starostech.