Geesha

co se děje v mém těle když vypiji málo tekutin?

Když vypiju třeba jen skleničku za den tak co se v mém těle děje? (ne já nepiji tak málo jen mě to zajímá když se má vypít víc jak litr)

Nejlepší odpověď
anonym

Dojde k dehydrataci organizmu. Škodliviny se neodplavují přirozenou cestou z těla ven, ale usazují se, lymfa přestává proudit, ledviny špatně čistí krev a celkově se organizmus dostává do šoku. Přicházejí bolesti, křeče …
Jak to může skončit asi tušíš.
Mám podezření, že se tu ale podobné téma už řešilo. Možná bys měla zkusit vyhledávač.