Adri ..

Co se děje s věcmi po exekuci ?

Nejlepší odpověď
hanulka11

exekutor věci vydraží a nabízí se k prodeji většinou za 1/3 odhadní ceny

u nás na MÚ visí několikrát do měsíce ve vitrině seznam a fotky věcí .

Další odpovědi
Sůwa

Věci zabavené při exekuci jsou nabídnuty ve veřejné dražbě za zlomek skutečné hodnoty viz www.portaldrazeb.cz

anonym

Pojďme se všichni lidi domluvit, že si nikdy nic z takové dražby nekoupíme. Exekutoři pak zkrachujou.

Drap

Ajá jsem si blbec do této chvíle myslel, že si je exekutoři rozdělí mezi sebe a své známé.

Michal Kole

Nejsem si jistý, ale prodané věci z dražby jsou bez záruky