kiky

Co se děje s Katkou?

Ahoj,v dokumetu katka byl konec v roku 2009 a ona pořád fetovala, nevíte někdo jak je na tom ted?
Doplňuji:
JO,to už vím porodila holčičku a jmenuje se myslím Terezka má žloutenku a je silně nebo (jak se narodila) zavislá na drogách a Katka ji nechala v nemocnici.

Nejlepší odpověď
Jahoda

Ten dokument jsem též shlédla.

Dočetla jsem se, že bude pokračování. Má porodit dítě.

Další odpovědi
anonym

Dokument jsem taky viděla,co s dotyčnou děje,nevím,kdo zná odkaz ,ať se podělí.

terry

Taky jsem to viděla. Ze začátku to byla docela pěkná holka.