dudu

Co se děje na slovenských stránkách odpovědí?

Jsem zde registrován tuším od srpna 2010, ale ač se právě usiluji ze všech sil přihlásit, v odezvě se nyní pouze dozvídám, že jsem vítán a vlastním jeden bod. Jde o poruchu, nebo novou událost?

Nejlepší odpověď
annas

Dudu, máte pravdu. Byla jsem na nich asi před 2 hodinami a vše v pořádku. Třeba dělají nějakou úpravu.

Další odpovědi
led

Myslela som, že tým, že sa blíži výročie 15.marca – rozdelenie 1.ČSR, českí občania dostali zákaz, v Kocúrkove už je možné všetko. Ale nie je to pravda.
Mňa tam ani nepustili, aj keď som na dvere búchala a kopala.
No, počkám chvíľku, potom zoberiem valašku a otvorím vám dvere.
Doplňuji:
Hlásim, že valašku nebolo treba. Dvere na Slovensko sú otvorené.

anonym

Možná proto, že se tam nic nedělo, tak teď aspoň nějaký rozruch.
ad annas, pokud by admini dělali úpravy programu, rozhodně by nemazaly archivy.
Toto vykazuje příznaky tzv. „cynického žertu“ hacknutím od Anonymous poté, co se jim podařilo nabourat do stránek slovenské vlády.
Jenže tam mají profíky, kteří to záplatovali, což Odpovede.sk nemají.
Proto tam jako symboliku nechali jedinou otázku: „Jak hacknout PC?“
P.S. V tuto minutu už jsou vymazány i profily, takže se nelze ani přihlásit, ani si nechat zaslat „zapomenuté heslo“, kdy web reaguje: „Váš mail nebyl nalezen v naší databázi“.
Jsem fakt zvědav, jak budou reagovat někdejší fandové protestů, až zablokují nejen tyto, ale i další stránky
Doplňuji:
Ten jediný bod se zobrazoval jako čerstvé denní přihlášení, přičemž původní skóre bylo anulováno.

Damiana

To samé! A nejsou tam žádné otázky a odpovědi. Teď jsem se podívala a také jsem jednobodová.

Tak. Teď tam naskočila první otázka a moje přihlášení je OK.

WeeBear

Dudu, také netuším. Mně se nejenže neukázaly ani otázky ostatních, ale ani mě to nenechalo se přihlásit, resp. mi to hlásilo chybný mail, nebo heslo. Asi jde opravdu o nějaké interní úpravy, sem tam se mi podobné „věci“ stávají i jinde.

Drap

Asi jen porucha.

odik

Asi přípravy před velkou změnou, viz: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/vsimli-jste-si-ze-se-zmenily-slovenske-odpovedi

Zdroj: www.odpovede.sk