hubice

Co se děje na 1. gynekogické prohlídce?

bojím se jít na gyndu co mi bude dělat když tam jdu po 1. ?
Doplňuji:
kdyžtak můžete poslat i něaky video

Nejlepší odpověď
marci1

Vůbec ničeho se neboj, horší je zubař ! 🙂 Je to pro dívku zvláštní, když je to poprvé, ale je to úplně v pohodě. Jedná se spíše o ostych. Gynekolog je lékař a chrání Tvoje zdraví a život. Jak to asi probíhá – ve zdroji. 🙂

Zdroj: http://krasna­.nova.cz/clanek/ty­akamosky/tvoje-prvni-navsteva-u-gynekologa.html

Další odpovědi
huxa

Představ si to jako, když máš za povolání kontrolu krav přes anální otvor a musíš stovkám krav denně strčit ruku do zadku. Takto to už nějak bere i gynekolog, jsi pro něj jen další pacient, práce. Proto se čistě chovej jako další pacient, práce, není na tom co ke komplikování 🙂
Poprvé si s ním můžeš akorát popovídat, apod. Ovšem poté musíš dojít ještě jednou na prohlídku, která zhruba provádí, jak uvádí marci ve zdroji. Na internetu je dost videí, dyštak se můžeš podívat.