Ragnarok CZ

Co se děje, když vidím na obloze provazy?

Provazy jsou vidět pouze když je světlo. Jsou takové za točené a trochu rozmazané. Tento problém mám od dětství a ještě jsem se nesetkal s nikým kdo by to měl také

Odpovědi
cochee

No vidíš. Sám říkáš, že neznáš nikoho jiného, kdo ty „provazy“ vidí. Tak jak to máme my jiní vědět, co se děje, když my je nevidíme? Doporučuji vyšetření u očního, třeba ti bude zjištěna nějaká ne zrovna častá oční vada.

Fyzik

Kategorie Astronomie mě pobavila :)

Patrně se nejedná o astronomický objekt, který je zpřístupněn jen vám, ale vygooglete si „floaters“, nejspíš vidíte to. Jsou to, ač to zní strašně, kusy sítnice, co vám plavou uvnitř oka.