PospyDani

Co se děje, když se myčka na nádobí během myti samovolně vypíná?

Máme mycku bosh a poslední dny nebo už tak měsíc se mi během myti třeba v polovině vypne někdy zase na konci a pak se mi nechce rozjet,někdy mi to nádobí ani nedomyje.Žádného problémů sem si nevšímla,nádobí mám vždy dobře nakládané a vše se zda být v pořádku,tak nevim,čím to může být?
Děkuji za odpovědi.Je to Bosh SPU 53M25EU

Nejlepší odpověď
briketka10

Pomůže reklamace či servis nic
jiného naše rada je zbytečná.

Další odpovědi
anonym

když budu vědět přesně typ (SMS, SMI, SMU xxxxxx), tak budu moci odpovědět, pokud se bude jednat o model, který se prodával, nebo prodává v ČR. může to být nějaké čidlo

cochee

Moji odpověď ber až jako poslední v pořadí. Zkus odstavit přívod vody, rozmontovat a kouknout na filtr na vstupní vodě, jestli není zanesen.