DR133

Co se dá zjistit z VIN vyřazeného/zlik­vidovaného vozidla?

Kolik informací je možné zjistit z Vinu vozidla Tatra 815, které bylo nejspíš vyřazeno před rokem 89? Pokud ano,tak kde se to dá zjistit? Děkuji

Odpovědi
JájsemRaibek

Z VIN se dá zjistit mnoho údajů, např. výrobce, rok výroby, model, výrobní číslo a další.
Kód výrobce , Popisný kód vozidla , Kontrolní číslice , Modelový rok, Továrna, Jedinečné číslo.
https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Identifika%C4%8Dn%C3­%AD_%C4%8D%C3%AD­slo_vozidla

quentos

Otazník se nachází vpravo od klávesy M. Píšeme ho pomocí klávesy Shift, a to tak, že stiskneme a podržíme klávesu Shift a druhou rukou mezitím klepneme do klávesy s otazníkem.