SonsyMite

Co se dá za 1h vyrobit babičce na Vánoce?

Doplňuji:
Děda Louda: Nebuď chytrej hele, když ani nevíš…

Nejlepší odpověď
Děda Louda

Těší mě tvůj upřímný zájem o babičku, jíž chceš věnovat celou jednu hodinu svého drahocenného času ze tří set šedesáti pěti dnů v roce.

Další odpovědi
venkovan

Hodně věci. Třeba bych na webu našel stránky s origami.
Doplnění:
No myslím, že trochu úcty k dědovi by ti neškodilo. A taky mírnit svoji aroganci.
On napsal dost velkou pravdu – cos dělal, že jsi si najednou vzpomněl, že němáš nic pro babičku. tewdy maximálně hodinu času.

terry

Jde o, co umíš.
Třeba nějaký svícen? Sklo ozdoboz drátky s korálky?

anonym

Pokud vyznáváte pravoslavnou víru, tak máš dost času – do 1. ledna. Pokud ne, tak máš na to dalších 364 dnů, protože jsi to už prošvihl!
A Děda Louda má pravdu, pokud ne, musíš upřesnit otázku!