Minas

Co se dá vyrobit pouze na zakázku a není možné koupit jako již hotový kus?

Jaký předmět se dá pouze vyrobit na zakázku, ale nedá se již koupit jako předvyrobený předmět?

Odpovědi
elkon

Zubní protéza.

Justin1

Například fotografie, razítko, štít s firemním logem, žaluzie a sítě do oken (je nutné změřit rozměry okna), kuchyňská linka do konkrétní kuchyně (je nutné změřit prostor a umístění přípojky vodovodu, kanalizace a elektřiny) nebo cokoli atypického. Hodně vysoký člověk může potřebovat nechat si upravit oblek, aby mu padl, nechat si vyrobit na zakázku postel, do které by se vešel, kuchyňskou linku, která by pro něj nebyla moc nízká, a podobně.

paul1

Ortéza

Syd

Nedávno mě překvapilo, že klasická dřevěná garnyž, stejně tak sítě do oken.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.