FikeCZ

Co se dá použít místo lepici pasky na Plataky atd..aby to netrhalo omitku??

Nejlepší odpověď
Bobule

Já používám v kanclu mimo nástenku takové jakoby žvýkačky. Je to od firmy Pritt, jmenuje se to lepící guma. jsou to malý čtverečky, který chvilku žmouláš v ruce a pak to nalepíš na zeď a na to plakát, papír, všechno co chceš. No a když to chceš odstranit, tak za to jen škubneš a omítka zůstane. Řešila jsem stejný problém, po tom, co mi šéf vyhrožoval, že si kancl vymaluju sama, jestli to tak půjde dál a budu mít všude bubíky po plakátech nebo papírech 🙂

Další odpovědi
iceT

Snad by se dala použít zubní pasta,my ji kdysi na tohle používali.