dgfdgf

Co se dá ještě dát do kafe místo smetany a mlíka?

Nejlepší odpověď
ivzez

Já mám ráda skořici a cukr,
někdy kousek čokolády nebo trochu práškového kakaa.

Další odpovědi
autacek

Whisku nebo vaječňák 🙂

Kepler

Když už jsem hodně mlsný, tak si tam přihodím rumovou pralinku, kousek čokolády nebo aspoň lžičku granka 🙂

quentos

Skořice, kardamom, anýz…

Klaproth

Rum.

mosoj

Mléko do kávy se dává z důvodu snížení agresivního působení kávy na trávicí ústrojí.
Pokud narážíte na škodlivost mléka a kofeinu, tak upozorňuji, že to platí i pro samostatná jídla + kávu bez mléka, či energetický nápoj!!!! Škodlivé látky se tvoří až ve střevech!!! Otázkou je jestli to bude pravda i za pár let.

Vajíčka byla také před pár lety div ne jedovatá.

zjentek

Místo smetany a mlíka? Šlehačku!

Alesh

cukr, rum a smáčet horalku… to mi dost šmakuje, bez keců.

zjentek

Skořice, kardamom, anýz a ještě badyán! ;¨)