Werwolfo

Co se dá dělat v Praze?

Mám v pondělí 2 hodiny volno mezi lékařem a školou. Pak se budu vracet do školy, ale jelikož jsou lidé na akci a výuka začíná až od 5. hodiny mám dvě hodiny a něco mezeru. Nevím jak je využít, máte nějaký nápad? :)

Nejlepší odpověď
MonkeyKing

Nevracej se do školy a jdi dom :P

Další odpovědi
honza19hk

jdi na oběd.

rigormortis

Nejdřív si zajdi na dobrý odběd, spíše něco sladkého, aby jsi nebyla unavená. Potom si zajdi do parku, možná tam budou i koně, když ne tak jen na ně můžeš myslet.
Můžeš taky vyzkoušet pozdravit nějakého kluka, co se ti bude líbit, myslím spíš nějakého mladšího metalistu.
Potom se můžete seznámit, mít svatbu, děti atd…

ivzez

Dopoledne už je docela chladno.
Asi bych před parkem dala přednost nějaké menší výstavě.

Andrílek

Ahoj,
můžeš zajít do Národního technického muzea. Já jsem tam byla a bylo to príma.:-) Jenže, nejspíš nestihneš odpoledku.:-(
Andrílek

quentos

rigormortis: nabízet klukoj seznámení a svatbu s pěkným klukem, a ještě s ním mít děti… no nevím, to tazatel nadšený moc nebude :{D>