Hofmik

Co se dá dělat s VPS.

Ahojky,

Chtěl bych se zeptat na nějakou dobrou radu co se dá dělat s Virtualním serverem tedy VPS.

Děkuji Hofmik

Odpovědi
Michal Kole

např. si nainstalovat svoje PHP +MySQL s vlastními doplňky

anonym

Záleží zda-li k němu máte root / administrátorský přístup. Pokud ano tak si na něm můžete nainstalovat nějakou svojí hru – multiplayer nebo svoje webové stránky a nasměrovat jej pomocí DNS na svou doménu a nebo telefonní ústřednu VoIP.

Já VPS využívám pro testování služeb před ostrým spuštěním, neboli něž jej vložím na svůj dedikovaný server.