Bodačka

Co se bude dít, když probodnu srdce dýkou?

Špatně otázku formuluji. Za jak dlouho dotyčný zemře? Jak velká je bolest, kterou cítí? Krvácí moc?

Nejlepší odpověď
UltraFan

Těžká otázka, těžká … hele srdce přestane fungovat a daná osoba zemře 😉

Další odpovědi
Nechápavé

Na tohle se může zeptat jen „debil“..

Co se asi stane?

Hádej

arachis

Pokud ji hned vytáhneš, tak rychlá smrt, pokud ponecháš v srdci, tak zdlouhavější.

Quimby

No, žemře, to je těžký pojem, srdce se mu zastaví skoro okamžitě, upadne do bezvědomí z šoku a poklesu krevního tlaku. Mozková aktivita nevím, řekl bych, že je to asi jedno, protože ten člověk se už neprobere… Samozřejmě, že krvácí hodně, viděla jsi někdy krvácení „jen“ z tepny?
Bolest nevím, řekl bych, že to bolí hodně, ale ne moc dlouho.