ten který je

Co se bude dít?

Co by se stalo, nebo jaká další varianta by byla kdyby selhal i pokus zastavit únik ropy v Mexickém zálivu pomocí ventilu?Díky.

Nejlepší odpověď
vagra

Firma nyní zkusí rouru odříznout a nainstalovat nad ni obal, pomocí kterého se pokusí vypumpovat vytékající ropu. Tento proces by pravděpodobně trval čtyři až sedm dní.Další alternativou je potrubí navrtat ještě na jednom místě a tak by v něm klesl tlak. S přípravou této operace se už začalo, avšak dokončení této akce je záležitostí až dvou měsíců.

Zdroj: http://tn.nova­.cz/zpravy/zah­ranici/vedci-objevili-pod-hladinou-mexickeho-zalivu-dalsi-obri-ropnou-skvrnu.html

Další odpovědi
Miroslavst

To se musí zastavit, protože pokud by se to nezastavilo, tak by zkrachovala ekonomika těžařských společností, protože každý by si pak chodil se džbánkem k moři pro trochu ropy, tu by si nechal upravit, aby z ní měl naftu a jezdil by i bez naftových společností :D
A mimochodem, Liška, Bursík a spol. odstupují z důvodu, že to jedou kontrolovat. Budou tam vyskakovat hodně vysoko, ale bude jim to prdlajs platný.

fortin

Podle předpovědi z Bible by mělo být moře znečištěno z 1/3. Takže nic dělat nemusejí.

Zdroj: http://ootp.fi­les.wordpress­.com/2010/04/lou­isiana-oil-spill_100406.png