tootsie

Čo sa stane labutiam, keď dostanú nesprávne krmivo?

Nedávno sme boli pri priehrade a bol tam kŕdeľ labutí a ja som mala v batohu 3 čokoládové žemličky (housky) a labutiam som ich nahádzala a oni ich zjedli. Potom som sa ale dočítala, že labute sa v žiadnom prípade nemajú kŕmiť sladkým a slaným pečivom. Nikde ale nie je napísané prečo. Dúfam, že som ich nezabila! Čo im toto nesprávne kŕmenie spôsobí?

Nejlepší odpověď
Drap

Mouhou mít , stejně jsko většina zvířat, zdravotní problémy, nebo i uhynout. Při takto malém množství by se jim však nemělo nic stát. Buď v klidu

Další odpovědi
terry

Protože to pro ně není přirozená strava, může jim to ublížit.
V malém množství by nemuselo.
Příětě ale raději ty čokoládové vynech.