Rocker

Co s Wi-Fi?

Byl u nás na vikend kamarád se svým notebookem,nějak změnil naši wifinu na tu,co má v notebooku.Teď mi náš noťas místo naší wifi nabízí tu jeho,ale nejde se k ní připojit.Dá se s tím něco dělat?Není to poprvé,stalo se to vždy,když tu byl na víkennd.

Nejlepší odpověď
Bedy

Dobré je si najít smlouvu od poskytovatele a vyresetovat Váš wifi router/modem do továrního nastavení a nastavit to na novo podle těch údajů ve smlouvě.
Nebo se zkuste přímo podívat do nastavení routeru/modemu, stačí otevřít Internet Explorer nebo alternativní prohlížeč a zadat tam IP adresu routeru/modemu a jméno s heslem (většinou je to na routeru ze spod nalepené) a tam si projet nastavení a eventuálně to tam opravit.
Je možné, že vám skryt SSID (jméno sítě), aby se do něj mohli připojit jen ti, kteří ho znají – je to svým způsobem dobrá ochrana před neautorizovaným přístupem.

Další odpovědi
badisko

vyzkousel jsi restartovat routr?…a mala rada pro priste ..:D nepoustej ho tam s notasem a kdyz… uz tak at ti wi-fi vrati do puvodniho stavu ne? chapu kamos ..ale proc by jsi mel po nem opravovat vec kterou ti poku**** uz podruhe?…zhus ten router…