rady74

Co s videokazeta­mi?nesbírá je někdo?

Nejlepší odpověď
Bedy

Určitě je někdo sbírá, jinak bych je vzal a vyhodil – i tak je možné, že si je někdo vezme i z toho kontejneru

Další odpovědi
klob1

Ano, záleží o jaké jde.je dost lidí klasiků,kteří je používají stále..nedávno jsem ještě viděl,na obchodě ty menší nežli jsou klasické v rozměru.Třeba filmaři stále používají,co vím,a ni obyčejní lidé co mají ještě nějaké slušné mašinky.I my ve studiu je potřebujeme.Pokud jsou v dobrém stavu,tak

anyone

Proč se nepodíváš na starší rady?- viz zdroj:
(Zvlášť, když jsi tu už 4. rok).

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=videokaze­ty