BEAES

Co s vajíčky??

Copak budete dělat s vajíčky na tvrdo, které si vykoledujete?? U nás z nich bývá většinou pomazánka, co u vás??

Odpovědi
anonym

pravidelně každý rok se u nás o velikonocích dělá vajíčkový salát.

anonym

Vajickovy salat,plnene vejce s krenem a nebo je z toho nadivka do paprik.

panenka

U nás doma se zbylých vajec dělám vaječnou pomazanku,něco dávám do bramborového salátu,a zbytek sníme s chlebem a máslem.

Jahoda

Z vajíček dělávám pomazánku a nebo, jak říká Panenka, je sníme jen tak s chlebem a máslem. 🙂

ReHu

Vajíčkový salát, vajíčkovou pomazánku a také máme rádi, nevím, jak se to jmenuje, uvařené vejce obalím mletým masem a usmažím jako karbanátek.

holčička

U nás doma se to jí s chlebem a nebo děláme vajíčkový salát a ještě když jsou vejce nabarvena tak to dodá vesele barvy salátu a vypada to pěkně.

uča

každý rok dělám kulajdu a do ní dám aspoň 10vajec , a taky jsou moc dobré obalené v masové směsy na karbanátky a opečené