Avatar uživatele
Dazma

Co s únavou?

Dobrý den, potřebuji prosím poradit. V poslední době jsem hodně unavená- podle mě docela bezdůvodně. Chodím na SŠ, mám teď prázdniny. Hodně spím (10–12 hod. denně), nedělala jsem teď nic až tak namáhavého, nebyla jsem nemocná. Vážně nechápu proč jsem tak unavená. Mohl by být třebas problém v tom, že moc nesportuji? Nebo v jídle? Myslím, že jím normálně- ne nějak extrémně nezdravě. Měli by jste pro mě prosím nějakou radu? :) Chci se cítit líp.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? DusanOrlik před 4601 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Hlada

Jít k lékaři, abys byla do začátku školního roku fit. Nejistota je horší než zjištěná nemoc. Na dálku by ti asi neporadil ani lékař.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
dědapetr

Guarana stimuluje mozkovou činnost, zvyšuje duševní výkonost a odstraňuje pocit vyčerpanosti. Je účinná při migréně – celkově snižuje subjektivní pocit vnímání bolesti a únavu svalů.

Guarana zrychluje metabolismus,trá­vení a spalování tuků. Je velice účinná při redukčních dietách a omezuje pocit hladu.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
baghira

„Nevysvětlitelná“ únava může mít celou řadu příčin. Počínaje dehydratací (nyní VELMI aktuální), přes psychiku až po skryté příznaky choroby. Těžko poradit takhle na dálku.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Tom.Noddy

Příčina může být i v tom spánku. 12 hodin je opravdu moc. To se pak člověk přespí a má podobný stav, jako když nedospí. 6–8 hod. ideální spánek.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek