Avatar uživatele
RyuzakiKate

Co s tím, že se cítím v pozici femme fatale?

Věci se mají tak, že jsem zamotala hlavu dvěma chlapcům najednou a oba o mě opravdu vážně stojí a hodně se snaží (a není to jen můj dojem).
S jedním se z nám už od první třídy, ten mi pro pobavení říkal, že kvůli mě ve 3. třídě brečel, protože jsem tenkrát „chodila“ s jedním spolužákem. Až nedávno jsme se začali opět pořádně bavit, občas spolu také jezdíme autobusem.
S tím druhým se neznám moc dlouho, ale vždycky si spolu vydržíme povídat několik hodin v kuse. Je starší o 6 let a už několikrát mi sdělil, že jsem moc fajn.
Co je trochu problém, že ti dva se znají. Jsou tak nějak ze stejné skvadry lidí a já se také hodně natrápila s bratrem toho prvního (bývalého spolužáka), který pro mě byl, jak jsem si aspoň myslela, osudovým. Jenže teď jsem zase já osudová pro ty dva a nevím, co s tím, ani jednomu nechci nějak ublížit nebo nějak nadržovat, mám je oba ráda, jsou to dobří kamarádi. Zatím tomu nechávám volný průběh, stále se s nimi scházím (samozřejmě zvlášť), ale nedělám ze sebe lehkou holku, chovám se zkrátka jako kamarádka. Nikdy jsem nic podobného nezažila, nejsem na to zvyklá a proto vůbec nevím co s tím a prosím o nějakou radu… Ještě mě napadlo si vypsat klady a zápory u každého, ale to by bylo jak nějaké shrnutí látky ve školním sešitě…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? iceT, briketka10 před 4378 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Damiana

Doporučuji najít si třetího, tyhle dva máš už moc „proklepnuté“ a ani z tvého projevu není moc patrno, že bys byla jedním z nich výjimečně okouzlena. Takhle to vypadá, že jejich zájem o sebe bereš jen jako z nouze ctnost nebo vyřešení situace tím, že začneš randit s jedním z nich. Když se jedná o lásku, najednou něco prostě cvakne v hlavě a i kdyby se všichni kolem stavěli na hlavu, budeš si svého vyvoleného prosazovat – před celým světem. Nechat si radit od cizích lidí, pomalu v tom, kterému z dvou ctitelů dát šanci, je jako dotaz, jestli si máš na tenis koupit Adidasky nebo Pumy! 🙂
Co ty víš, co vlastně chtějí? Chlapíky to možná spojí v jejich kamarádství společné, nebo je to časem i omrzí, či si sami najdou jinou lásku s velkým L. Jsou ale i muži, které baví být věčně toužícími. Když je žena – nedejbože! – vyslyší, vezmou nohy na ramena! Přeji ti hodně štestí ve tvé současné pozici ženy vampa. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Otázka nemá žádné další odpovědi.



Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek