RyuzakiKate

Co s tím, že se cítím v pozici femme fatale?

Věci se mají tak, že jsem zamotala hlavu dvěma chlapcům najednou a oba o mě opravdu vážně stojí a hodně se snaží (a není to jen můj dojem).
S jedním se z nám už od první třídy, ten mi pro pobavení říkal, že kvůli mě ve 3. třídě brečel, protože jsem tenkrát „chodila“ s jedním spolužákem. Až nedávno jsme se začali opět pořádně bavit, občas spolu také jezdíme autobusem.
S tím druhým se neznám moc dlouho, ale vždycky si spolu vydržíme povídat několik hodin v kuse. Je starší o 6 let a už několikrát mi sdělil, že jsem moc fajn.
Co je trochu problém, že ti dva se znají. Jsou tak nějak ze stejné skvadry lidí a já se také hodně natrápila s bratrem toho prvního (bývalého spolužáka), který pro mě byl, jak jsem si aspoň myslela, osudovým. Jenže teď jsem zase já osudová pro ty dva a nevím, co s tím, ani jednomu nechci nějak ublížit nebo nějak nadržovat, mám je oba ráda, jsou to dobří kamarádi. Zatím tomu nechávám volný průběh, stále se s nimi scházím (samozřejmě zvlášť), ale nedělám ze sebe lehkou holku, chovám se zkrátka jako kamarádka. Nikdy jsem nic podobného nezažila, nejsem na to zvyklá a proto vůbec nevím co s tím a prosím o nějakou radu… Ještě mě napadlo si vypsat klady a zápory u každého, ale to by bylo jak nějaké shrnutí látky ve školním sešitě…

Nejlepší odpověď
Damiana

Doporučuji najít si třetího, tyhle dva máš už moc „proklepnuté“ a ani z tvého projevu není moc patrno, že bys byla jedním z nich výjimečně okouzlena. Takhle to vypadá, že jejich zájem o sebe bereš jen jako z nouze ctnost nebo vyřešení situace tím, že začneš randit s jedním z nich. Když se jedná o lásku, najednou něco prostě cvakne v hlavě a i kdyby se všichni kolem stavěli na hlavu, budeš si svého vyvoleného prosazovat – před celým světem. Nechat si radit od cizích lidí, pomalu v tom, kterému z dvou ctitelů dát šanci, je jako dotaz, jestli si máš na tenis koupit Adidasky nebo Pumy! 🙂
Co ty víš, co vlastně chtějí? Chlapíky to možná spojí v jejich kamarádství společné, nebo je to časem i omrzí, či si sami najdou jinou lásku s velkým L. Jsou ale i muži, které baví být věčně toužícími. Když je žena – nedejbože! – vyslyší, vezmou nohy na ramena! Přeji ti hodně štestí ve tvé současné pozici ženy vampa. 🙂