Alča M.♥

Co s tím? Je to normální?

Já nemám žádnou nejlepší kamarádku. Mám dvě, no..tři. Ale ta třetí jenom trochu, takže o té se bavit nebudem. Takže: Mám dvě kamarádky. Jak už jsem řekla, ani jedna mi nepřipadá, jako Nej kámoška. Prostě s každou se bavím o něčem jiném. Ta jedna neumí vyjádřit svoje pocity. S tou si spíš povídám drby, o klucích atd. Ta druhá naopak. Pořád vyjadřuje svoje emoce. S tou se nedá si moc povídat o klucích, máme každá jiný názor. A já se pořád neumím se rozhodnout, která je lepší. Můžu je mít stejně ráda?(myslím jako kamarádku)? Nebo je na tom něco divného?
Doplňuji:
Jenže, když se mě jedna zepotá, kdo je moje nej kámoška a já jí to řeknu upřímně, tak se urazí

Nejlepší odpověď
verunka483

Proč by musela být jedna lepší? Jasně že můžeš mít obě stejně ráda… K čemu potřebuješ mít jenom JEDNU nej? Buď ráda že kámošky máš a takovýma blbostma se netrap… Někteří lidi kámoše vůbec nemají tak buď ráda že ty mezi ně nepatříš.

Další odpovědi
www

Co s tím?
Nic. Je to jen věcí vyzrálosti tvé osoby, zatím řešíš hlouposti. Chovej se tak, jak to cítíš.
Za pár let už tě taková otázka nenapadne 😉.
Promiň upřímnost starci. 😁

Moniccc

ty vole :D :D :D ty otázky mě uplně baví :D