Avatar uživatele
DejfCold

Co s tím je? (externí HDD)

v PC mi nefunguje HDD externí ADATA Superior SH93. Ukazuje se u něj jen „místní disk“ místo pojmenování co jsem si nastavil, ale když ho dam do TV tak to normálně funguje – filmy se přehravaji, obrazky se ukazujou, texty (*.txt) tak fungujou, jenže v PC to ukazuje ze mam spustit chkdsk (když ho spustim (přes „Spustit“, protože když na nej kliknu LTM tak se zadna nabidka neukazuje)tak se stejně nic nezmění) jinak kdyz ho chci procházet tak mi to pise že je poskozen, ale jak říkam v TV funguje a u kamarada taky jeste fungoval (mam XP, kamarad win7 )
Doplňuji:
kenyrts: žádná změna

doplněno: přesně to píše : „M:\ neni pristupny. soubor nebo adresar je porusen a neni citelny.“

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? kenyrts, suaeda před 4549 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kenyrts

Mám osobní zkušenost,že některé USB na PC dostatečně kvalitně nespojí PC s dalším hardwarem-zkuste zapojit do jiného USB.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
suaeda

Mám trochu jiný problém. Vlastním TV Samsung, která mimo jiné umí nahrávat na externí hardisk (připojený přes USB).
Televize před vlastním naprogramováním nahrávání si vynutí přeformátování. Film se po naformátování disku normálně nahraje a je spustitelný v TV, ale v PC ne. Počítač disk ve správci vidí, ale není vidět obsah. Nabízí mi pouze přeformátování zpět na win formát(FAT32, NTSF).
Nevím co to je za formát – asi něco od LINUXu.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
DejfCold

Tak to je vyřešený. Do toho příkazovýho řádku jsem napsal „chkdsk M: /F“ a tím se opravily chyby a voala a funguje to :D

před 4548 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek