sonice

Co s tím?

V počítači jsem našla,že má vypalovačku,ale vždy když se pokusím o vypálení at na CD Burner XP nebo i na NERU9/pokaždé mi to ukáže ,že není vložen žádný disk.Co s tím?

Odpovědi
lukas

A ten disk vidíš např v Tento počítač? Mělo by se tam ukazovat prázdné CD/DVD.

Napadá mě několik důvodů:
1.CD/DVD je poškozené (řešení: zkusit jiné)
2.Nastavení/Vybrání špatné mechaniky v NERU/CD Burnerovi (ř: zkusit vybrat jinou mechaniku v nastavení vypalovacího programu)
3.Špatně nainstalovaný ovladač na CD/DVD mechaniku (ř: přeinstalovat ovladač)
4.Nefunkční CD/DVD mechanika (ř: reklamace-servis / nová mechanika)