vevinka007

Co s tím????

Stříhala jsem se ale dopadlo to katastrofálně i ostatní to tvrdí, co má dělat? Už tak to mám dost krátké.. A chtěla bych si někde půjčit na prodloužení vlasů:(
Doplňuji:
jo peníze bych potřebovala půjčit:/:D

Nejlepší odpověď
iceT

Příště se nestříhej sama a ted si zajdi ke kadeřnici,at ti tu katastrofu spraví do přijatelného účesu.Co na tom,že to bude krátký,však ono to doroste a říká se dlouhé vlasy,krátký rozum.
Vyjde tě to levněji,než nějaké prodlužování.

Další odpovědi
anonym

Ostříhej se na ´ježka´ (nebo ´dohola´) – přejdou tě chutě na krávowiny…
😛

Klára K.

Ježek je nejlepší účes, je to praktický a nerozhodí ti to žádnej vítr 😁
já to taky jednu dobu měla, ono to pak roste, mě vlasy rostou docela rychle, ale o tobě to nemůžu říct 😁 myslím, že na ježkovi se nedá nic zkazit, to ti může udělat i mamka doma.

Hamon

Půjčit si na prodloužení vlasů je pěkná kravina. Stát se může leccos a pokud věřitel nebude solidní, přijdeš o střechu nad hlavou. Ale budeš mít krásné dlouhé vlasy.

anonym

Co bys potřebovala půjčit, peníze ?!