tatka

Co s takovou mámou,která se odstěhuje za milencem a zakazuje dětem stýkat se s vlastním tátou,když ho mají moc rádi.

Nejlepší odpověď
kropitko

Nerozumím tomu,jak jim to může zakazovat.
Pokud se nemůžete s matkou dětí dohodnout,podejte si návrh k soudu na úpravu styku s dětmi,pokud Vám již soud toto upravil,tak pak nerozumím na co se přesně ptáte. Pokud matka neplní rozhodnutí soudu,nezbývá,než se zase soudit. Na nějakou další radu,příliš málo info…

Další odpovědi
BENYTA

Já to chápu tak,že jste manželé,tak jaképak zakazování,jsou přece stejně vaše jako její!