Verona14

Co s sebou na vyzvednutí OP?

Už bych jí podle úřadu měla mít hotovou ,ale nevim co s sebou. Pas, rodný list, kartičku pojišťovny? nebo co? nevíte to někdo náhodou? díky

Nejlepší odpověď
da ny

Zřejmě jde o 1. OP, pak tedy raději rodný list, můžeš i pas, pokud máš.
Kartičku ZP máš stále u sebe, tak ať si úředníci vyberou :).
Jinak bys měla starý OP s odstřiženým růžkem (též při změně trvalého bydliště, končící platnosti) nebo náhradní doklad (po ztrátě/odcizení).

Další odpovědi
anonym

Pas nebo rodný list – je to jedno.