lesniskritek

Co s sebou na „posezení u grilu“?

Kamarád mě pozval na večerní „posezení u grilu“, kde budou jeho kamarádi (okolo 20 let) které neznám a já jsem rozpačitá z toho, že nevím jestli vůbec a případně co vzít s sebou k jídlu či k pití. Jde o to, že je vůbec neznám, takže nevím co mám od takového „posezení u grilu“ a od nich samotných očekávat. Alkohol vůbec nepřipadá v úvahu, jelikož bych ho ve svých 16 letech nesehnala žádným legálním způsobem. Napadlo mě zeptat se toho kamaráda, ale nemůžu se mu dovolat, jelikož je v práci. Myslíte že se ode mě očekává že něco přinesu? Co by to tak mělo být? Jak byste si naopak připadali kdyby tam někdo z vašich kamarádů přišel s kamarádkou kterou neznáte a ona by vůbec nic nepřinesla?

Nejlepší odpověď
Funna

o takové holčině bych si neřekla vůbec nic…to je čistě na ní jak se k tomu postaví…a jak radí badisko…když to nebude alkohol…tak to může být jídlo…a nemusí to být jen maso…můžeš donést něco sladkého…nějaký dezert, bábovku…po záplavě masa si většina ráda dá něco sladkého .-)…

Další odpovědi
anonym

Pokud já někoho pozvu do ´mé´ společnosti, zodpovídám za něj (a, případně, si ´musím´ to pozvání ´zodpovědět´) – takže, jestliže ti neřekl žádné podmínky (co sebou, co na sebe…), nijak se ´neomezuj´ chovej se přirozeně. Jen – jestliže jde o posezení venku, obleč si něco, co můžeš ušpinit, případně zničit.
😉
Když ale, jak píše Funna, upečeš a přineseš bábovku, budeš ´hvězda´…

badisko

Ne neni to podminka …:D pokud te pozval …tak osobne bych ve snem veku donesl pivo a flasku ..to ty nemuzes ..klid ..
Co.. ale klido muzes …tak donest nejakou blbost na gril …vyjde te to levneji nez flaska pokud nechces jit s praznyma rukama …nalozit maso umi kazdej (skoro kazdej) treba se mrkni zde …>> http://clanky­.vareni.cz/za­ciname-s-grilovanim-marinujeme-maso/
Ovsem podminkou to neni …
Ale ty si vem repelent proti komarum esli ..tam budes i vecer a verz ze tohle vecer jeho kamaradi opravdu oceni …:D …

RyuzakiKate

Tak osobně bych určitě něco přinesla, je to slušnost, když mě někdo někam pozve – jak uvedla Funna, něco sladkého nebo třeba nakrájenou zeleninu k tomu masu. Na sebe si vem něco, co nechceš mít smradlavýho od kouře.. Jasně, že nemusíš mít tepláky a vytahaný tričko, ale třeba roztrhaný džíny, co už nenosíš, na nohy kecky, nějaký normální tričko a na večer tlustou mikinu nebo svetr.. nebo si přines deku a pak se k tobě může někdo přitulit… :P

redy

Já bych vzala hlavně dobrou náladu, ta je vítaná vždycky 🙂
Doplňuji:
No stou bábovkou bych si to rozmyslela je to akorát na po…ní
Je to na tobě;-)