dust8

Co s otázkou, kterou jsem editoval kvůli potřebě informovat pak odpovídajícího a nesprávně předčasně ji označil špatně?

Jde o tuto otázku: https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-udelat-u-firefoxu-pri-prechodu-na-youtube-com-aby-se-automaticky-samo-spustilo-video-bez-nutnosti-klikat-na-ikonu

V podstatě jsem se řídil návodem odpovídajícího, ale udělal jeden malý rozdíl, který se zdál být logicky funkční, a tak jsem odpověď označil za nefunkční.

Když jsem pak díky diskuzi v otázce zkusil opravdu naprosto přesně následovat návod v odpovědi, tak už to funguje.

Co teď s otázkou, která bude pro ostatní matoucí, pokud se nepodívají do diskuze k otázce kde jim to teprve docvakne?

Nebylo by možné pomocí admina atp. editovat úpravu editace otázky a jen připsat, že odpověď je nakonec správná?
Že to bylo jen špatnou dedukcí trochu si to poupravit podle sebe?

Pokud tomu stále nerozumíte, tak si přečtěte nejen celou otázku a odpověď, ale následně i celou diskuzi pod otázkou.

Odpovědi
anonym

To je velmi dobrá připomínka, která by měla směřovat na vývojáře tohoto serveru, ti s tím totiž bohužel nepočítali a zmeny už jednou přiděleného hodnocení neumožňují. Je to zjevná chyba, protože na jiných serverech bývají změny vlastních hodnocení dost běžné, viz například quora či stackexchange a to přesně z toho důvodu, který uvádíte, nikdo není neomylný a to ani při hodnocení ostatních. Zde ta možnost nápravy není, leda byste kontaktoval adminy a ti to za vás upravili přímo v databázi.

anonym

je opravdu velká škoda, že tu nikdo nad podobnými detaily ani nepřemýšlí. A to platí jak o době kdy server vznikal tak o všech těch letech poté, kdy se prakticky vůbec nikam technicky neposunul a nevylepšil (jediné co se tu mění je umístění a počet reklam)