Avatar uživatele
dust8

Co s otázkou, kterou jsem editoval kvůli potřebě informovat pak odpovídajícího a nesprávně předčasně ji označil špatně?

Jde o tuto otázku: https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-udelat-u-firefoxu-pri-prechodu-na-youtube-com-aby-se-automaticky-samo-spustilo-video-bez-nutnosti-klikat-na-ikonu

V podstatě jsem se řídil návodem odpovídajícího, ale udělal jeden malý rozdíl, který se zdál být logicky funkční, a tak jsem odpověď označil za nefunkční.

Když jsem pak díky diskuzi v otázce zkusil opravdu naprosto přesně následovat návod v odpovědi, tak už to funguje.

Co teď s otázkou, která bude pro ostatní matoucí, pokud se nepodívají do diskuze k otázce kde jim to teprve docvakne?

Nebylo by možné pomocí admina atp. editovat úpravu editace otázky a jen připsat, že odpověď je nakonec správná?
Že to bylo jen špatnou dedukcí trochu si to poupravit podle sebe?

Pokud tomu stále nerozumíte, tak si přečtěte nejen celou otázku a odpověď, ale následně i celou diskuzi pod otázkou.

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? anonym před 1760 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
anonym

To je velmi dobrá připomínka, která by měla směřovat na vývojáře tohoto serveru, ti s tím totiž bohužel nepočítali a zmeny už jednou přiděleného hodnocení neumožňují. Je to zjevná chyba, protože na jiných serverech bývají změny vlastních hodnocení dost běžné, viz například quora či stackexchange a to přesně z toho důvodu, který uvádíte, nikdo není neomylný a to ani při hodnocení ostatních. Zde ta možnost nápravy není, leda byste kontaktoval adminy a ti to za vás upravili přímo v databázi.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

je opravdu velká škoda, že tu nikdo nad podobnými detaily ani nepřemýšlí. A to platí jak o době kdy server vznikal tak o všech těch letech poté, kdy se prakticky vůbec nikam technicky neposunul a nevylepšil (jediné co se tu mění je umístění a počet reklam)

před 1759 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek