slevin

co s ostruhou na pate?doktor mi dal jen mast.

Nejlepší odpověď
mosoj

Ale houby.
Zajdi si na nejbližší rehabilitační centrum, můžeš i bez doporučení.
Dají ti ultrazvuk, nebo pulsní magnetoterapii. Ultrazvuk je )účinnější. Do měsíce je to pryč.
Pokud to nezabere a vadí to při chůzi, používá se potom ozařování či ultrazvukový ráz.
Doplňuji:
Pulzní magnetoterapii vlastním. Dcera ostruhu odléčila za 3 týdny. Já osobně jsem byl nedávno na ultrazvuku a za 4 sezení je to pryč (2 x týdně).

Další odpovědi
Drap

Někdy pomůže. V některých případech je nutná operace

iceT

Musíš počkat,zda ta mast zabere,to taky asi bude nějakou dobu trvat a určitě máš chodit na kontroly a pak se podle tvůj doktor zařídí.

bolak

staň se kovbojem