Tomas White

Co s nrvylíhnutými ptačími vajíčky?

Dobrý den. V garáži nad světlem se mi uhnízdili nějácí ptáci, bohužel samičku roztrhala kočka od sousedů a už 2 necelé dny na vajíčkách nikdo neseděl, nemáte někdo zkušenosti s líhnutím vajíček v domácích podmínkách ? Stačí jen teplo nebo je za potřebí více faktorů? Diky T.

Odpovědi
Hufnágl

Dva dny? To už jsou zárodky ve vejcích podchlazená a tudíž mrtvá! Vyhodit!

Rokio

Souhlasím s Hufnáglem. Určitě by i Gábi byla pro, bývalá zájemkyně o Hufnágla.