Avatar uživatele
nellynator

Co s novým notebookem který se seká?

Dobrý den, mám notebook Lenovo G50 dva dny a neuvěřitelně se seká.. Když ho zapnu a přihlásím se, trvá třeba pět minut než se opravdu zapne. Když chci jít na internet, trvá minimálně dvě minuty než se načte internetová stránka.. Věřila bych že je to kvůli wifi, že mám třeba pomalý internet, ale na mobilu mi to jde perfektně… Když si chci zobrazit fotografii, taky trvá hrozně dlouho než se zobrazí.. taky se stává, že se sekne a já musím vyndat baterii.. Kdyby byl starý tak bych si taky myslela že třeba potřebuje jenom vyčistit.. ale já ho mám opravdu dva dny a docela mě to trápí.. ví si někdo rady? budu ráda za každou odpověď, děkuji

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3442 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Banán88

no to by jsme tu mohli byt dlouho.. duvodu muze byt nepreberne at uz chyby v software tak hardware, doporucuji nejdrive test na jine Wi-Fi a take prime propojeni kabelem. Pokud se nic nezlepsi, internet muzeme zcela vyloucit a prvni pomoc se nabizi stahnout ulozena data a uvest Lenovo zpet do tovarniho nastaveni.. Pokud ani to nepomuze, tak reklamaci.. Je novy, je to spotrebni zbozi, hlavu bych si s tim nelamal..
Doplňuji:
… nezapominejte, ze chybu si muzete prenaset v datech, virus muze byt kdekoliv a kazdy antivirovy program ho zachytit nemusi, nekteri delaji i takovou chybu, ze maji „antiviraky“ dva a vice, tim otviraji branu dokoran jako by nemeli ani jeden.. U laptopu ktery je v provozu sotva dva dny je to divne.. Mam Lenovo G-70 a slape jak hodinky..

Upravil/a: Banán88

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ivzez

Internet bych zatím nechala být.
Problém je už při zapínání notebooku
(5 minut je opravdu dlouho),
takže bych reklamovala.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
setapouch

Js dve moznosti. Bud to muzes resit, nebo reklamace. Pomale odezvy Internetu by mohly byt zpusobene DNS, dlouhe nacitani jakbysmet, navic hromadou spoustenych aplikaci, zvlast pokud se pripojuji na sit. Nestabila muze mit tisic a jednu pricinu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
calad

Milá slečo/paní ono by možná pomohlo přeinstalování os WINDOWS a nebo je problem ve chlazení zařízení, tím myslím zanesený heatsink viz.

foto odkaz:

https://www.go­ogle.cz/url?sa=i&rct=j­&q=&esrc=s&sou­rce=images&cd=&cad=­rja&uact=8&ved=0CAc­QjRw&url=http%3A%2F­%2Fwww.irisvis­ta.com%2Ftech%­2Flaptops%2FToshi­baP15%2Ffix_lap­top_overheatin­g.htm&ei=EnpNVMn7Bou­xPJycgIAB&bvm=bv­.77880786,d.bGQ&psig=AF­QjCNGxlgRhTkGoh­LpYVFfgGUaVL8H5WA&us­t=1414450058161414
Doplňuji:
…ale pokud se zařízení přehřívá tipuji ten heatsink, pokud je systém pomalý doporučuji reinstalovat..

Upravil/a: calad

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet