sejtanka

co s nezbednými vlasy?

dcera 3 roky má problém s vlásky,vždy se jí to vzadu na temeni hlavy začne cuckat a nejde s tím nic udělat,Říkám tomu dredy…ostříhání nezabralo,při dorůstání se to opakuje,co s tím?

Nejlepší odpověď
jahudka_vlm

Raději navštěva odborníka či lékaře.

Další odpovědi
dědapetr

Navlhčit česat a na noc dávat čepičku a nechat přerůst.

Miroslavst

Toto by mohlo pomoci:
http://www.open­port.cz/resize­.php?image=255­.jpg

ReHu

Předpokládám, že se jí vlásky cuchají nejvíc v noci. Mě to dělají taky.
Nechala jsem je vyrůst a na noc se stahuji gumičkou na volno. Netlačí a vlasy se necuchají.

kapka

Teda, Miroslave, vždyť je to holčička a ty na ni se strojkem! 🙂